Bastien Mony

GOLD
Date Rank Name
11-29 01:00 1 OTR - A T Clock 8
11-26 00:00 3 MRETT39 Siboire CCS
11-25 19:00 21 Round #3 Portland Men
11-21 19:00 1 ATC Winter Series
11-19 00:00 1 MRETT38 Siboire CCS
11-17 02:05 2 NorCal Tue Niter: Emerald
11-14 19:00 1 ATC Winter Series
11-11 19:00 8 Round #2 - Roubaix Men
11-10 02:05 2 NorCal Tue Niter: Sac
11-03 01:05 2 NorCal Tue Niter: Willow
10-28 23:00 3 Siboire CCS MRETT34
10-27 01:05 3 NorCal Tue Niter: S. Rosa
10-23 17:00 2 Race to the Light House
10-21 23:00 2 E404: not fount 34
10-20 01:05 1 NorCal Tue Niter:Paradise
10-17 16:30 1 MRETT33 OTR Green Team
10-13 23:30 1 La Copa - Chicago #3
06-23 01:05 2 Norcal Tue Niter: N City
04-15 21:16 129 HUUB - Derbados TT 3
04-14 10:15 10 Cobbled Classic Challenge
03-30 23:00 15 Wingman Cup - Stage 8
03-25 00:00 3 MRETT18 - Siboire CCS
03-23 23:00 8 Wingman Cup - Stage 7
03-19 00:55 8 THOP R4 Kilo Mass Start
03-19 00:40 15 THOP R3 5k Circuit Race
03-19 00:25 26 THOP R2 8 up TT SPRINT
03-19 00:00 22 THOP R1 Elimination
03-10 00:00 8 Wingman Cup - Stage 5
03-05 01:45 13 THOP R4 Elimination
03-05 01:30 9 THOP R3 4up TT
03-05 01:20 6 THOP R2 Mass Start Keirin
03-05 01:00 7 THOP R1 Scratch
03-03 00:00 14 Wingman Cup - Stage 4
02-28 13:30 5 MRETT14 Siboire CCS
02-26 01:00 2 Race to the Light House
02-23 18:45 19 TNT Omnium R4 Points
02-23 18:30 13 TNT Omnium R3: ITT
02-23 18:20 19 TNT Omnium R2 Sprint
02-23 18:00 36 TNT Omnium R1 Scratch
02-19 13:15 1 The Homies TTT
02-16 18:50 23 TNT Omnium R4 Elimination
02-16 18:35 13 TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 20 TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 7 TNT Omnium R1 Scratch
02-13 20:00 DNF BACK IN FRANCE
01-26 18:30 18 TNT Omnium R3 ITT
01-26 18:25 30 TNT Omnium R2 Sprint
01-26 18:00 18 TNT Omnium R1 Devil
01-19 18:30 10 TNT Omnium R3 TT/Devil
01-19 18:20 22 TNT Omnium R2 Sprint
01-19 18:00 53 TNT Omnium R1 Scratch
01-13 02:30 3 LMS Heat 1-2 CAT A
01-12 18:50 8 TNT Omnium R4 Devil
01-12 18:30 18 TNT Omnium R3 ITT
01-12 18:15 19 TNT Omnium R2 3 Lap Dash
01-12 18:00 12 TNT Omnium R1 Scratch
01-02 12:30 14 The Dirty REiver
12-29 18:45 5 TNT Omnium R4 Devil
12-23 00:00 6 WUCS007 - Siboire CCS
12-09 00:00 8 WUCS005 - Civic Center
11-29 12:30 12 Bright City Crits
11-25 00:00 12 WUCS003 - Heffron
11-11 00:00 5 WUCS001 - Champs Elysee
11-06 08:30 8 Toro One Day
05-11 17:30 9 Our Giro Stage 3 from Gödöllö to Tokaj 
Date Name
11-29 01:00 OTR - A T Clock 8
11-26 00:00 MRETT39 Siboire CCS
11-25 19:00 Round #3 Portland Men
11-21 19:00 ATC Winter Series
11-19 00:00 MRETT38 Siboire CCS
11-17 02:05 NorCal Tue Niter: Emerald
11-14 19:00 ATC Winter Series
11-12 00:00 MRETT37 Siboire CCS
11-11 19:00 Round #2 - Roubaix Men
11-10 02:05 NorCal Tue Niter: Sac
11-03 01:05 NorCal Tue Niter: Willow
10-28 23:00 Siboire CCS MRETT34
10-27 01:05 NorCal Tue Niter: S. Rosa
10-23 17:00 Race to the Light House
10-21 23:00 E404: not fount 34
10-20 01:05 NorCal Tue Niter:Paradise
10-20 00:00 Drop the Pack
10-17 16:30 MRETT33 OTR Green Team
10-13 23:30 La Copa - Chicago #3
06-23 01:05 Norcal Tue Niter: N City
04-15 21:16 HUUB - Derbados TT 3
04-14 10:15 Cobbled Classic Challenge
03-30 23:00 Wingman Cup - Stage 8
03-25 00:00 MRETT18 - Siboire CCS
03-23 23:00 Wingman Cup - Stage 7
03-19 00:55 THOP R4 Kilo Mass Start
03-19 00:40 THOP R3 5k Circuit Race
03-19 00:25 THOP R2 8 up TT SPRINT
03-19 00:00 THOP R1 Elimination
03-16 23:00 Wingman Cup - Stage 6
03-10 00:00 Wingman Cup - Stage 5
03-07 13:30 MRETT15 Siboire CCS
03-05 01:45 THOP R4 Elimination
03-05 01:30 THOP R3 4up TT
03-05 01:20 THOP R2 Mass Start Keirin
03-05 01:00 THOP R1 Scratch
03-03 00:00 Wingman Cup - Stage 4
02-28 13:30 MRETT14 Siboire CCS
02-26 01:00 Race to the Light House
02-24 00:00 Wingman Cup - Stage 3
02-23 18:45 TNT Omnium R4 Points
02-23 18:30 TNT Omnium R3: ITT
02-23 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-23 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-19 13:15 The Homies TTT
02-17 00:00 Wingman Cup - Stage 2
02-16 18:50 TNT Omnium R4 Elimination
02-16 18:35 TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-14 13:30 MRETT12 Siboire CCS
02-13 20:00 BACK IN FRANCE
02-10 00:00 Wingman Cup - Stage 1
02-02 18:50 TNT Omnium R4 Devil
02-02 18:30 TNT Omnium R3 ITT
02-02 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-02 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-26 18:50 TNT Omnium R4A Short
01-26 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-26 18:25 TNT Omnium R2 Sprint
01-26 18:00 TNT Omnium R1 Devil
01-19 18:50 TNT Omnium R4B Long
01-19 18:30 TNT Omnium R3 TT/Devil
01-19 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
01-19 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-13 02:30 LMS Heat 1-2 CAT A
01-12 18:50 TNT Omnium R4 Devil
01-12 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-12 18:15 TNT Omnium R2 3 Lap Dash
01-12 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-02 12:30 The Dirty REiver
12-29 18:45 TNT Omnium R4 Devil
12-23 00:00 WUCS007 - Siboire CCS
12-17 19:30 Logo Loop 3
12-09 00:00 WUCS005 - Civic Center
12-02 00:00 WUCS004 - Twilight Crit
11-29 12:30 Bright City Crits
11-25 00:00 WUCS003 - Heffron
11-18 00:00 WUCS002 - J Town I Crit
11-11 00:00 WUCS001 - Champs Elysee
05-11 17:30 Our Giro Stage 3 from Gödöllö to Tokaj