Todd Lorbecki

SILVER
Date Rank Name
07-27 18:40 DNF Ikigai-TNT R3 Sprint
07-27 00:00 3 Ikigai - Time Trial
07-26 18:00 DNF Ikigai - Time Trial
07-13 17:27 2 TNT Omnium R3 TT
06-22 17:28 8 TNT Omnium R3 TT
06-22 17:20 13 TNT Omnium R2 Kilo
06-15 17:30 17 TNT Omnium R3 Sprint
06-15 17:00 14 TNT Omnium R1 TT
06-08 17:30 11 TNT Omnium R3 TT
06-07 18:00 13 eCKD race series stage 2
06-07 17:30 1 Hotchillee With a Twist
05-24 18:00 8 CTT evening 10
05-17 18:00 10 CTT evening 10
05-15 14:25 271 Mallorca 312 - Stage Two - Sanctuary of Almallutx to Coll des Vent
05-15 14:25 424 Mallorca 312 - Stage One - Platja De Muro to the Sanctuary of Almallutx
05-10 18:00 11 CTT evening 10
04-19 18:00 DNF CTT evening 10
04-16 01:00 4 Flemish Ardennes Segment Race
04-15 21:16 48 HUUB - Derbados TT 3
04-14 10:15 232 Cobbled Classic Challenge
04-12 18:00 13 CTT evening 10
04-05 18:00 7 CTT evening 10
04-01 10:00 256 HUUB - Derbados TT 2
03-30 15:15 548 Muur Van Geraardsbergen Challenge
03-29 18:00 10 CTT evening 10
03-25 18:25 33 La classique du Jeudi !
03-25 17:45 DNF La classique du Jeudi !
03-22 19:00 14 CTT evening 10
03-18 09:15 343 HUUB - Derbados TT 1
03-17 19:30 DNF WESTERLEY VR Race 2.11
03-15 19:00 22 CTT evening 10
03-12 18:00 9 Herd Friday Social
03-08 19:00 13 CTT evening 10
03-03 19:30 DNF WESTERLEY VR RACE 2.10
03-03 18:00 DNF Struggle Dales V-Fondo
03-01 19:00 15 CTT evening 10
02-22 19:00 18 CTT evening 10
02-21 19:00 3 Weekend Warrior
02-19 01:45 16 THOP Omnium R4 Eliminator
02-19 01:30 24 THOP Omnium R3 3k Circuit
02-19 01:20 22 THOP Omnium R2 4up TT
02-16 18:35 DNF TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 DNF TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 DNF TNT Omnium R1 Scratch
02-15 19:00 36 CTT evening 10
02-13 20:00 DNF BACK IN FRANCE
02-10 19:00 36 Wingman Cup - Stage 1
02-08 19:00 34 CTT evening 10
02-05 19:00 19 Friday Masters Stage 2 TT
02-03 18:30 15 Crit Racing for Beginners
01-30 20:00 12 Oranges and Lemons
01-29 19:00 22 Masters ITT (Stage 2)
01-28 18:00 38 Race to the Light House
01-28 17:30 3 STD Group-Ride <2.6w/kg
01-23 17:00 24 The ZHR Devil
01-18 19:00 33 CTT evening 10
01-14 00:30 11 TDM_STAGE10_1
01-13 00:30 14 TDM_STAGE9_1
01-05 18:30 20 TNT Omnium R3 ITT
01-04 19:00 15 CTT evening 10
01-02 00:30 7 TdM_Stage1_1
12-26 20:30 9 Echelon Cat 3 Men
Date Name
08-04 18:30 WEST LONDON VR RACE 3.9
08-03 17:30 OTR VETERAN'S SERIES
07-27 18:40 Ikigai-TNT R3 Sprint
07-27 00:00 Ikigai - Time Trial
07-26 18:00 Ikigai - Time Trial
07-13 17:27 TNT Omnium R3 TT
06-22 17:28 TNT Omnium R3 TT
06-22 17:20 TNT Omnium R2 Kilo
06-15 17:30 TNT Omnium R3 Sprint
06-15 17:00 TNT Omnium R1 TT
06-08 17:30 TNT Omnium R3 TT
06-07 18:00 eCKD race series stage 2
06-07 17:30 Hotchillee With a Twist
05-24 18:00 CTT evening 10
05-17 18:00 CTT evening 10
05-15 14:25 Mallorca 312 - Stage One - Platja De Muro to the Sanctuary of Almallutx
05-15 14:25 Mallorca 312 - Stage Two - Sanctuary of Almallutx to Coll des Vent
05-10 18:00 CTT evening 10
04-21 01:00 Flemish Ardennes Segment Race
04-19 18:00 CTT evening 10
04-16 01:00 Flemish Ardennes Segment Race
04-15 21:16 HUUB - Derbados TT 3
04-14 10:15 Cobbled Classic Challenge
04-12 18:00 CTT evening 10
04-10 21:00 Race to the Light House
04-05 18:00 CTT evening 10
04-02 01:00 Allez België - Oost Vlaanderen Segment Race
04-01 10:00 HUUB - Derbados TT 2
03-30 15:15 Muur Van Geraardsbergen Challenge
03-29 18:00 CTT evening 10
03-25 18:25 La classique du Jeudi !
03-25 17:45 La classique du Jeudi !
03-22 19:00 CTT evening 10
03-18 09:15 HUUB - Derbados TT 1
03-17 19:30 WESTERLEY VR Race 2.11
03-15 19:00 CTT evening 10
03-12 18:30 Friday Masters Race
03-12 18:00 Herd Friday Social
03-08 19:00 CTT evening 10
03-05 22:30 Viva Italia Tuscany Challenge
03-05 18:15 Masters Hare and Hounds
03-05 01:00 THOP R1 Scratch
03-04 20:20 RWB MINI RACE SERIES R3
03-04 20:16 RWB MINI RACE SERIES R2
03-04 20:00 RWB MINI RACE SERIES R1
03-04 19:00 ICC Greenhow
03-03 19:30 WESTERLEY VR RACE 2.10
03-03 18:00 Struggle Dales V-Fondo
03-01 19:00 CTT evening 10
02-26 19:00 Masters Hill Climb (St2)
02-26 18:00 Herd Friday Social
02-25 18:00 Bioracer Life is Not A Race Belgium
02-22 19:00 CTT evening 10
02-21 20:00 GFNS GOLDEN E-FONDO
02-21 19:00 Weekend Warrior
02-19 02:00 GFNS BOONE E-FONDO
02-19 01:45 THOP Omnium R4 Eliminator
02-19 01:30 THOP Omnium R3 3k Circuit
02-19 01:20 THOP Omnium R2 4up TT
02-19 00:00 GFNS BOONE E-FONDO
02-18 19:00 GFNS BOONE E-FONDO
02-18 19:00 The Badger of Bath HC
02-17 19:30 WESTERLEY VR Race 2.9
02-17 00:00 GFNS E-FONDO ASHEVILLE
02-16 19:00 GFNS E-FONDO ASHEVILLE
02-16 18:50 TNT Omnium R4 Elimination
02-16 18:35 TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-15 19:00 CTT evening 10
02-14 20:00 GFNS HIGHLANDS E-FONDO
02-13 20:00 BACK IN FRANCE
02-12 18:15 Friday Masters Crit Race
02-12 01:30 THOP OM R3 TT
02-12 01:20 THOP OM R2 Sprint
02-12 00:00 GFNS GEORGIA E-FONDO
02-10 19:00 Wingman Cup - Stage 1
02-10 18:30 Crit Racing for Beginners
02-10 17:00 Virtuslo.cc Runda
02-08 19:00 CTT evening 10
02-05 19:00 Friday Masters Stage 2 TT
02-05 18:15 Friday Masters Stage 1 RR
02-03 19:30 WESTERLEY VR Race 2.8
02-03 18:30 Crit Racing for Beginners
02-01 19:00 CTT evening 10
01-30 20:00 Oranges and Lemons
01-29 19:00 Masters ITT (Stage 2)
01-29 18:20 Masters RR Stage 1
01-28 18:00 Race to the Light House
01-28 17:30 STD Group-Ride <2.6w/kg
01-25 19:00 CTT evening 10
01-23 17:00 The ZHR Devil
01-18 19:00 CTT evening 10
01-14 19:00 Cornish Camel HC 3.2
01-14 00:30 TDM_STAGE10_1
01-13 02:31 LMS Heat 1-2 CAT B
01-13 00:30 TDM_STAGE9_1
01-12 00:30 TDM_STAGE8_1
01-11 19:00 CTT evening 10
01-10 19:31 LMS Heat 1-1 Cat B 0-3.5
01-09 00:30 TDM_STAGE6_1
01-08 18:30 Friday Evening Masters RR
01-08 18:30 TDM STAGE4_6
01-07 19:00 Californian Cougar HC 3.2
01-07 00:30 TDM_STAGE5_1
01-06 19:30 WESTERLEY VR Race 2.6
01-05 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-05 18:20 TNT Omnium R2 Sprint Lap
01-04 19:00 CTT evening 10
01-03 18:30 TDM_STAGE2_4
01-03 00:30 TDM_STAGE2_1
01-02 06:30 TdM_Stage1_2
01-02 00:30 TdM_Stage1_1
12-31 16:01 Virtuslo NYT | stage7 (B)
12-29 18:30 SSR BETTESHANGER TUESDAY
12-29 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
12-26 20:30 Echelon Cat 3 Men
12-23 18:00 Mountain Goats