T2 AREA SERIES - MAY

Scoring Type: Time

Stages

Series Standings

Results Last Calculated On: 05-30 22:39
# GC TRIATHLON DE VENDOME [T2 AREA SERIES] TRIATHLON DE CARCASSONNE [T2 AREA SERIES] TRIATHLON DU CHEMIN DES DAMES - CHAMOUILLE [T2 AREA SERIES] TRIATHLON DE DIJON [T2 AREA SERIES] TRIATHLON DU LAC DES SAPINS - CLUBIZE [T2 AREA SERIES]
1 RICH WAGSTAFF (M) OTR 8:16:39.0 1:05:09.2 2:01:44.3 1:33:58.0 2:09:20.6 1:26:26.7
2 Philippe Dulac 7:10:02.8 1:08:14.0 1:57:57.1 1:30:19.1 2:33:32.4
3 Mark Sansby (c) 3r 2:41:27.2 1:04:05.6 1:37:21.5
4 ED TAYLOR (B) 3:49:54.6 2:22:08.6 1:27:45.9
5 Waldemar Marc 1:02:25.3 1:02:25.3
6 Patrick Olliveau 1:02:26.3 1:02:26.3
7 Daniel Schoch 1:02:30.8 1:02:30.8
8 HEINRICH OLDENBURGER 1:04:57.9 1:04:57.9
9 Richard Gourlay 1:05:01.4 1:05:01.4
10 Tony Symons (e) 1:05:12.7 1:05:12.7
11 JOHN POLAK [ṀṚ] (C) 1:05:15.3 1:05:15.3
12 Steve Noble (c) 1:08:13.7 1:08:13.7
13 Benjamin Bernard [CCL] 1:08:13.8 1:08:13.8
14 Nguyen Joe 1:08:14.7 1:08:14.7
15 Twitch Sofolu 1:11:10.2 1:11:10.2
16 Tommaso Rossi 1:11:36.1 1:11:36.1
17 Thomaslaunois Totolekoala 1:11:51.6 1:11:51.6
18 Felix Castro 1:12:42.3 1:12:42.3
19 Sébastien Berlier 1:13:27.7 1:13:27.7
20 GaŠper KlanjŠČek 1:16:21.1 1:16:21.1
21 Jonas Fritz 1:17:29.6 1:17:29.6
22 MARTIN ØRUM[BMX1] 1:17:48.4 1:17:48.4
23 PHILIPPE HILIPPE (M) 1:18:31.7 1:18:31.7
24 Maarten Vervaeke 1:19:17.8 1:19:17.8
25 Isodoro Isithor mr 1:20:22.5 1:20:22.5
26 Jasper Mermans 1:20:49.9 1:20:49.9
27 Yahya Öksüzoglu 1:21:49.3 1:21:49.3
28 Gabor Nagy 1:21:49.4 1:21:49.4
29 ARNAUD DENET (AeSRT) 1:23:39.0 1:23:39.0
30 Joa Züchner (ẠẹṢṚṬ) 1:23:39.3 1:23:39.3
31 Markus Georgi 1:24:37.7 1:24:37.7
32 Steven Yalcin (AeSRT) 1:27:31.0 1:27:31.0
33 Phil Grillon93 1:28:02.4 1:28:02.4
34 Lennart Cromstedt 1:30:01.9 1:30:01.9
35 Erik Rebec 1:33:37.1 1:33:37.1
36 PAUL PUDEL (OTR)_D 1:33:43.2 1:33:43.2
37 HENRIK SIMONSEN[SeC1] 1:36:07.0 1:36:07.0
38 THOMAS HELVEG [VAT] 1:38:23.2 1:38:23.2
39 Tom Thompson 1:41:15.6 1:41:15.6
40 Joseph Duluc (m) d 1:41:28.3 1:41:28.3
41 Carina Ørum[bmx2] 1:48:15.8 1:48:15.8
42 BO DAMSGAARD [BMX2] 1:49:04.0 1:49:04.0
43 MALENE LEGAARD (W) 1:55:22.7 1:55:22.7
44 Maurizio Hrovatin 1:56:17.7 1:56:17.7
45 Kristin Su 2:11:11.7 2:11:11.7
46 Pelayo Carbajal 2:11:35.5 2:11:35.5
47 Timo Kowalzik 2:20:21.8 2:20:21.8
48 Bob Zavala 2:28:22.9 2:28:22.9
49 Pieter Labuschagne 2:30:55.4 2:30:55.4
50 Kay Mcfly 2:57:58.4 2:57:58.4