Chris Bargh

GOLD
Date Rank Name
04-06 17:45 6 TNT Omnium R4A Scratch
04-06 17:30 14 TNT Omnium R3 TT
04-06 17:20 8 TNT Omnium R2 Sprint
04-06 17:00 7 TNT Omnium R1 Devil
04-03 09:00 3 RIAK E-DUATHLON: Race 3
03-30 17:40 13 TNT Omnium R4 TT-Devil
03-30 17:30 9 TNT Omnium R3 Sprint
03-30 17:20 19 TNT Omnium R2 Dash
03-30 17:00 9 TNT Omnium R1 Scratch
03-26 18:00 16 SDW Friday Frenzy #7
03-24 19:10 12 GMT Jay Peak 19:10
03-20 18:00 8 WKG's SDW. Stage 2
03-19 18:00 14 SDW Friday Frenzy #6 RMC
03-17 18:00 8 Wingman Cup - Stage 6
03-16 18:20 6 TNT Omnium R2 Sprint 1
03-16 18:00 28 TNT Omnium R1 Scratch
03-15 19:00 4 CTT evening 10
03-13 18:00 8 WKG's SDW. Stage 1.
03-12 18:00 27 SDW Friday Frenzy #5
03-09 18:45 27 TNT Omnium R4a Short
03-09 18:30 31 TNT Omnium R3 ITT
03-09 18:20 38 TNT Omnium R2 Sprint
03-09 18:00 41 TNT Omnium R1 Scratch
03-08 18:30 19 Hotchillee Recovery
03-06 10:00 6 RIAK E-DUATHLON: Race 1
03-05 18:30 17 SDW Frenzy #4 Elimination
03-05 18:00 6 SDW Frenzy #4 Scratch
03-03 19:00 19 Wingman Cup - Stage 4
03-02 18:45 29 TNT Omnium R4 Devil
03-02 18:30 35 TNT Omnium R3 ITT
03-02 18:05 26 TNT Omnium R2 Scratch
03-02 18:00 11 TNT Omnium R1 Sprint
03-01 19:00 11 CTT evening 10
02-26 18:15 20 Friday Masters Crit (St1)
02-24 19:00 2 Mix&Match TTT
02-23 18:45 3 TNT Omnium R4 Points
02-23 18:30 16 TNT Omnium R3: ITT
02-23 18:20 10 TNT Omnium R2 Sprint
02-23 18:00 19 TNT Omnium R1 Scratch
02-22 19:00 6 CTT evening 10
02-21 09:00 57 GFNS GOLDEN E-FONDO
02-19 19:30 3 WKG’s Snap-dragon. Div 4
02-19 19:00 9 Friday Masters Queenie TT
02-17 19:00 23 Wingman Cup - Stage 2
02-16 18:50 32 TNT Omnium R4 Elimination
02-16 18:35 20 TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 8 TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 DNF TNT Omnium R1 Scratch
02-15 19:00 16 CTT evening 10
02-13 19:00 7 Echelon Cat 3 Men
02-12 17:30 32 Karukera Tour .otr's Race
02-11 18:15 DNF THRSDY Racing League
02-10 19:00 19 Wingman Cup - Stage 1
02-09 18:25 61 TNT Omnium R3: Kilo 2
02-09 18:20 6 TNT Omnium R2: Kilo 1
02-09 18:00 47 TNT Omnium R1 Scratch
02-08 19:00 18 CTT evening 10
02-06 19:00 29 Weekend Warrior
02-05 18:15 31 Friday Masters Stage 1 RR
02-03 19:30 14 WESTERLEY VR Race 2.8
02-02 18:50 43 TNT Omnium R4 Devil
02-02 18:30 32 TNT Omnium R3 ITT
02-02 18:20 40 TNT Omnium R2 Sprint
02-02 18:00 41 TNT Omnium R1 Scratch
02-01 19:00 13 CTT evening 10
01-31 18:00 5 Echelon Cat 3 Men
01-30 18:00 36 Echelon Cat 1-4 Men
01-30 10:00 21 CTT 25 mile TT
01-26 18:50 8 TNT Omnium R4A Short
01-26 18:30 37 TNT Omnium R3 ITT
01-26 18:25 36 TNT Omnium R2 Sprint
01-26 18:00 45 TNT Omnium R1 Devil
01-22 18:00 32 L.Fds's Race
01-20 19:30 50 WESTERLEY VR Race 2.7
01-19 18:50 11 TNT Omnium R4A Short
01-19 18:30 23 TNT Omnium R3 TT/Devil
01-19 18:20 14 TNT Omnium R2 Sprint
01-19 18:00 25 TNT Omnium R1 Scratch
01-16 12:30 13 TDM_STAGE11_3
01-15 08:31 1 LMS Heat 1-3 CAT B
01-13 12:30 11 TDM_STAGE9_3
01-12 18:50 65 TNT Omnium R4 Devil
01-12 18:30 50 TNT Omnium R3 ITT
01-12 18:15 48 TNT Omnium R2 3 Lap Dash
01-12 18:00 37 TNT Omnium R1 Scratch
01-11 18:45 10 AEST Early Rise Race 6
01-10 19:31 6 LMS Heat 1-1 Cat B 0-3.5
01-08 18:30 43 TDM STAGE4_6
01-07 19:00 10 Californian Cougar HC 3.2
01-05 18:50 22 TNT Omnium R4 Devil
01-05 18:30 28 TNT Omnium R3 ITT
01-05 18:00 30 TNT Omnium R1 Scratch
01-01 18:00 39 Happy Birthday Herd Ride
12-30 19:30 17 WESTERLEY VR Race 2.5
12-30 18:45 6 AEST Crit Series Race 4/6
12-29 18:45 7 TNT Omnium R4 Devil
12-29 18:30 17 TNT Omnium R3 ITT
12-29 18:20 7 TNT Omnium R2 Dash
12-29 18:00 14 TNT Omnium R1 Scratch
12-27 20:30 6 Echelon Cat 3 Men
12-22 19:30 27 Team3R Group Ride
12-21 20:00 1 Lou’s Drafting Clinic
12-21 19:00 15 CTT evening 10
12-19 19:30 4 Red Bull Bay Climb 3
12-16 18:45 12 AEST Crit Series 2/6
12-03 18:00 43 THRSDY Racing League
11-29 12:30 18 Bright City Crits
Date Name
04-08 17:00 SDW stage 4, catch up.
04-06 17:45 TNT Omnium R4A Scratch
04-06 17:30 TNT Omnium R3 TT
04-06 17:20 TNT Omnium R2 Sprint
04-06 17:00 TNT Omnium R1 Devil
04-03 09:00 RIAK E-DUATHLON: Race 3
03-31 18:00 Wingman Cup - Stage 8
03-30 17:40 TNT Omnium R4 TT-Devil
03-30 17:30 TNT Omnium R3 Sprint
03-30 17:20 TNT Omnium R2 Dash
03-30 17:00 TNT Omnium R1 Scratch
03-27 18:00 WKG's SDW. Stage 3
03-26 18:00 SDW Friday Frenzy #7
03-24 19:10 Wingman Cup - Stage 7
03-24 19:10 GMT Jay Peak 19:10
03-22 19:00 CTT evening 10
03-20 18:00 WKG's SDW. Stage 2
03-20 13:00 DEADPOOLS TFC CHALLENGE
03-19 18:00 SDW Friday Frenzy #6 RMC
03-17 18:00 Wingman Cup - Stage 6
03-16 18:45 TNT Omnium R4 TT-Devil
03-16 18:30 TNT Omnium R3 Sprint 2
03-16 18:20 TNT Omnium R2 Sprint 1
03-16 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
03-15 19:00 CTT evening 10
03-13 18:00 WKG's SDW. Stage 1.
03-12 18:00 SDW Friday Frenzy #5
03-10 19:00 Wingman Cup - Stage 5
03-09 18:45 TNT Omnium R4a Short
03-09 18:30 TNT Omnium R3 ITT
03-09 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
03-09 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
03-08 18:30 Hotchillee Recovery
03-06 10:00 RIAK E-DUATHLON: Race 1
03-05 19:30 WKG’s Snap-dragon. Div 3
03-05 18:30 SDW Frenzy #4 Elimination
03-05 18:00 SDW Frenzy #4 Scratch
03-03 19:00 Wingman Cup - Stage 4
03-02 18:45 TNT Omnium R4 Devil
03-02 18:30 TNT Omnium R3 ITT
03-02 18:05 TNT Omnium R2 Scratch
03-02 18:00 TNT Omnium R1 Sprint
03-01 19:00 CTT evening 10
02-26 19:30 WKG’s Snap-dragon. Div 4
02-26 18:15 Friday Masters Crit (St1)
02-25 19:30 RWB ELIMINATION RACE C/D wkg 1.0-3.2
02-25 19:00 Shisanling Sizzler HC
02-24 19:00 Wingman Cup - Stage 3
02-24 19:00 Mix&Match TTT
02-23 18:45 TNT Omnium R4 Points
02-23 18:30 TNT Omnium R3: ITT
02-23 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-23 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-22 19:00 CTT evening 10
02-21 09:00 GFNS GOLDEN E-FONDO
02-20 19:00 Killer-manjaro base camp
02-19 19:30 WKG’s Snap-dragon. Div 4
02-19 19:00 Friday Masters Queenie TT
02-18 19:00 The Badger of Bath HC
02-17 19:30 WESTERLEY VR Race 2.9
02-17 19:00 Wingman Cup - Stage 2
02-16 18:50 TNT Omnium R4 Elimination
02-16 18:35 TNT Omnium R3 ITT
02-16 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-16 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-15 19:00 CTT evening 10
02-13 19:00 Echelon Cat 3 Men
02-13 10:00 CTT 25 mile TT
02-12 19:30 WKG's Snap Dragon
02-12 18:15 Friday Masters Crit Race
02-12 17:30 Karukera Tour .otr's Race
02-11 18:30 GFNS GEORGIA E-FONDO
02-11 18:15 THRSDY Racing League
02-11 10:50 KISS at Base
02-10 19:00 Wingman Cup - Stage 1
02-10 12:30 Evaso Lunchbreak Laps
02-09 18:30 TNT Omnium R4: Devil
02-09 18:25 TNT Omnium R3: Kilo 2
02-09 18:20 TNT Omnium R2: Kilo 1
02-09 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-08 19:00 CTT evening 10
02-06 19:00 Weekend Warrior
02-05 19:00 Friday Masters Stage 2 TT
02-05 18:15 Friday Masters Stage 1 RR
02-03 19:30 WESTERLEY VR Race 2.8
02-02 18:50 TNT Omnium R4 Devil
02-02 18:30 TNT Omnium R3 ITT
02-02 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
02-02 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
02-01 19:00 CTT evening 10
01-31 18:00 Echelon Cat 3 Men
01-30 18:00 Echelon Cat 1-4 Men
01-30 10:00 CTT 25 mile TT
01-26 18:50 TNT Omnium R4A Short
01-26 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-26 18:25 TNT Omnium R2 Sprint
01-26 18:00 TNT Omnium R1 Devil
01-25 19:00 CTT evening 10
01-22 19:00 THE Upside Down Tour
01-22 18:00 L.Fds's Race
01-20 19:30 WESTERLEY VR Race 2.7
01-19 18:50 TNT Omnium R4A Short
01-19 18:30 TNT Omnium R3 TT/Devil
01-19 18:20 TNT Omnium R2 Sprint
01-19 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-17 18:00 Echelon Cat 2 Men
01-17 18:00 Echelon Cat 3 Men
01-17 12:30 TDM_STAGE12_3
01-16 19:00 Echelon Cat 3 Men
01-16 12:30 TDM_STAGE11_3
01-15 08:31 LMS Heat 1-3 CAT B
01-13 12:30 TDM_STAGE9_3
01-12 18:50 TNT Omnium R4 Devil
01-12 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-12 18:15 TNT Omnium R2 3 Lap Dash
01-12 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-11 18:45 AEST Early Rise Race 6
01-10 19:31 LMS Heat 1-1 Cat B 0-3.5
01-10 10:00 Pinvin Road Race
01-09 18:30 TDM_STAGE6_4
01-08 18:30 TDM STAGE4_6
01-07 19:00 Californian Cougar HC 3.2
01-07 12:30 TDM_STAGE5_3
01-06 19:30 WESTERLEY VR Race 2.6
01-06 12:30 TDM_STAGE4_3
01-05 18:50 TNT Omnium R4 Devil
01-05 18:30 TNT Omnium R3 ITT
01-05 18:20 TNT Omnium R2 Sprint Lap
01-05 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
01-03 18:30 TDM_STAGE2_4
01-02 18:30 TdM_Stage1_4
01-02 12:30 The Dirty REiver
01-01 18:00 Happy Birthday Herd Ride
12-31 16:02 Virtuslo NYT | # 7 (C&E)
12-30 19:30 WESTERLEY VR Race 2.5
12-30 18:45 AEST Crit Series Race 4/6
12-29 18:45 TNT Omnium R4 Devil
12-29 18:30 SSR BETTESHANGER TUESDAY
12-29 18:30 TNT Omnium R3 ITT
12-29 18:20 TNT Omnium R2 Dash
12-29 18:00 TNT Omnium R1 Scratch
12-29 17:02 Virtuslo NYT | # 5 (C&E)
12-28 17:02 Virtuslo NYT | # 4 (C&E)
12-27 20:30 Echelon Cat 3 Men
12-27 16:02 Virtuslo NYT | # 3 (C&E)
12-26 20:30 Echelon Cat 3 Men
12-26 16:02 Virtuslo NYT | #2 (C&E)
12-25 16:02 Virtuslo NYT | # 1 (C&D)
12-22 19:30 Team3R Group Ride
12-21 20:00 Lou’s Drafting Clinic
12-21 19:00 CTT evening 10
12-19 19:30 Red Bull Bay Climb 3
12-17 18:00 THRSDY Racing League
12-16 18:45 AEST Crit Series 2/6
12-13 19:00 Cat 4 Men
12-10 19:30 Lombard Street 3
12-09 18:30 BMCR RGT Evening RR
12-03 18:00 THRSDY Racing League
11-29 12:30 Bright City Crits
11-26 18:00 THRSDY Racing League
11-19 18:00 THRSDY Racing League